O nas

Dwie osoby. Matka i córka. Ale… tutaj moja Mama Monika odgrywa najważniejszą rolę.

Z wykształcenia jest technikiem odzieżowym. Od 30 lat zajmuję się przede wszystkim przygotowaniem i kontrolą produkcji odzieży. Jest to nie tylko jej zawód, ale również ogromna pasja. W wolnym czasie sama szyje. Profesjonalistka i estetka. Swoją pracę stara się wykonywać najlepiej jak potrafi. Zawsze dąży do tego, aby klient jak najlepiej wyglądał i czuł się w swoim ubraniu. Nienawidzi partactwa i bylejakości.

Córka Karolina. Z zawodu jestem prawnikiem oraz szczęśliwą mamą. Stworzenie marki odzieżowej było marzeniem mojej mamy, a ja postanowiłam jej pomóc je zrealizować. Nasza wspólna praca nad produktami sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Podobnie jak moja mama, jestem osobą wrażliwą na piękno. Jestem autorką artykułów, które macie okazję czytać na naszym blogu.

Wspólnie staramy się tworzyć produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

NASZE WARTOŚCI

Wysoka jakość produktu to jeden z naszych priorytetów. Każdy wyrób jest bardzo starannie zaprojektowany i wykonany z naturalnych tkanin z dbałością o najmniejsze detale, tak aby sprostać naszym surowym standardom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientek. Chcemy, aby nasze produkty zachwycały Was dokładnością swojego wykonania!

Tworzymy małe kolekcje, które pozwalają skoncentrować się nam na każdym produkcie, zapewniając najwyższą jakość i precyzję.

Nasze produkty szyjemy w polskich, lokalnych i sprawdzonych szwalniach, abyśmy mogli nadzorować każdy etap procesu produkcyjnego. Ta bliska współpraca umożliwia nam utrzymanie wysokich standardów jakości wykonania produktów.

Inspirujemy się stylem klasycznym, tworząc wyroby ponadczasowe, ale zarazem na tyle uniwersalne, że pasują na wiele różnych okazji. Bardzo bliska jest nam idea minimalizmu.

Stawiając jakość ponad ilość, kierujemy się zasadą, że lepiej mieć jedną uszytą z wysokiej jakości materiału sukienkę, niż kilkanaście „przypadkowych”.

Staramy się aby każda Klientka wyglądała i czuła się w naszych produktach wyjątkowo, dlatego zapewniamy możliwość personalizacji naszych wyrobów oraz realizujemy projekty „szyte na miarę”.

Kierując się takimi wartościami jak wysoka jakość i precyzja, naturalne tkaniny, ponadczasowość i indywidualność, chcemy podkreślać piękno i pewność siebie każdej kobiety. Tworzymy nie tylko ubrania, ale też wyjątkowe relacje z naszymi Klientkami.

Zapraszamy Was do naszego małego świata!

PONAD

ZADOWOLENONYCH KLIENTÓW

#MONIAWLOSEK W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Bądź na bieżąco. Dowiaduj się o najciekawszych wydarzeniach oraz najkorzystniejszych promocjach naszej marki. Dołącz do naszych obserwatorów w mediach społecznościowych. Kliknij poniżej.

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ

Ubrania szyjemy w Polsce, na niewielką skalę, dzięki czemu nieustannie czuwamy nad ich produkcją, zapewniając doskonałą jakość.