Prawo odstąpienia od umowy

W terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu masz prawo zwrócić produkt bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby dokonać zwrotu należy:

1. Złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone:

a. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected],

b. pisemnie na adres: ul. Legionów 43, 21-100 Lubartów.

W przypadku przesłania oświadczenia w formie elektronicznej, niezwłocznie prześlemy maila z potwierdzeniem otrzymania oświadczenia o dostąpieniu od umowy.

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827) oraz dodatkowo dostępny jest poniżej w pliku do pobrania. Możesz skorzystać ze wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

2. Zapakuj zwracany produkt i odeślij na adres:

PPH „KOMM”

ul. Legionów 43,

21-100 Lubartów

Produkt powinien być zwrócony w opakowaniu od producenta. Jeżeli jest to niemożliwe, należy tak zabezpieczyć przesyłkę, aby nie uległa zniszczeniu w transporcie.

Pamiętaj, że konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

3. Po otrzymaniu produktu z powrotem lub po dostarczeniu dowodu jego odesłania, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, dokonamy zwrotu wszystkich płatności, w tym koszty dostawy produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym sklepie internetowym). Zwrot płatności nastąpi przy użyciu tego samego sposobu płatności, jaki użyty był podczas zakupu produktu, chyba że konsument w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy umieścił informację o innym sposobie zwrotu płatności. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu.

Szczegółowe informację dotyczące prawa odstąpienia od umowy umieszczone są w Regulaminie naszego sklepu internetowego.

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

Formularz odstąpienia od umowy – wersja PDF

Formularz odstąpienia od umowy – wersja edytowalna WORD

W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt:

Monia Wlosek

email: [email protected]

tel.: 661 640 906